Windows Vista ceska verze ke stazeni zdarma na torrentech ~ (ne)čti to!
Jeste musite precist

Český svině se nemohly nechat zahanbit a ihned jako to bylo možné nabídli ke stažení českou verzi Microsoft Windows Vista. Dnes už tedy Visty budou asi všude: torrenty, DC, ftp, časem to někdo hodí na rapidshare. Čas ovšem ukáže jak jsou Visty zabezpečeny proti nelegálním kopiím. Doufám že Microsoft nezapoměl integrovat nějaký špionážní addon, kterým vystopuje všechny pirátské verze a čeští warezáci půjdou sedět :-) No tak to se asi nestane, ale určitě bude oříšek Visty rozchodit tak, aby vás neotravovaly se zadáváním cd klíče a ostatních ověřovacích metod. V releasech typu corporate to asi nebude problém, tam se nic řešit nebude a všechno pojede, jako po másle. Dokud si microsoft nezjistí onen corporate instal key a nezablokuje ho. Pak nastanou problémy.

Já osobně nevidím důvod proč si kupovat a instalovat nové windows. XP mi bohatě stačí, mám všechno co potřebuji. Jasně nemám na ně dostatečně výkonný počítač, ale nějaké Aero, které by utrápilo moje GPU nepotřebuji. Nový systém je zatím vhodný pro firmy - z důvodů vyššího zabezpečení a nových funkcí více orientovaných na práva uživatelů. A také je vhodný pro všechny internetem rozmazlené třináctileté děti, které potřebují mít vždy ten nejnovější software a ani si nepřipustí že nevyužijí ani jednu jeho novou funkci. Chtějí jen zamachrovat před kamarády, tak jim to nechme. Jednou (třeba) zmoudří. Toť můj pohled na věc. Doufám že naštve spoustu dětí a ty si na tento článek vzpomenou za pár let, až budou mít jiný názor.

4 komentář/ů:

Anonymní řekl(a)...

Tak todle musel psat total *** nechapu proc rovno nezustal u WIN 2000 nebo 98. A jak muze s normalnim mozkem podporovat monopol Microsoft, ktery xce vydelavat na vsem a kdyz clovek potrebuje podporu, tak ho poslou do hajzlu. Vyskousej prohodit XP na jiny komp jsem zvedavej ..... CIAO

Robert Glos řekl(a)...

No zajimalo by me kdo ses ty, kdyz umis takhle nadavat :) Jestli sis Visty stahl, tak je to jasny, jesli sis Visty koupil z duvodu vyssiho vykonu v x64, budiz, asi tomu rozumíš a využiješ ten výkon. Článek jenom kritizuje výkonnost české warez scény a v neposlední řadě moje pocity z Vist. Samozřejmě, dnes už mám názor jiný, zanedlouho si budu kupovat notebook a samozřejmě s Windows Vista, protože Microsoft si to zaslouží. Udělal perfektní systém, který si zaslouží pochvalu.

Anonymní řekl(a)...

Náhodou sem natrefil na tenhle uhozenej článek. A myslim že Microsoft si nezaslouží nic. Sou to zlodějský hovádka, který rejžujou prachy na monopolním postavení.

mathey řekl(a)...

zdravím tvůrce tohoto webu, konečně někdo napíše pravdu o Vistě, díky za to! S tvým názorem se naprosto ztotožňuji, hlavně ty 13 letý děti, to sedí jako ulitý! A potom ty wallpapery a skiny na XP, super. Já mám též XP a nemůžu si je vynachválit. Práci zdar a ať se ti daří!

Statistika